درباره ما

 معرفی شرکت

شرکـت پخش داروگستر نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد.این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمانهای مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از متد مدیـــــریت روز ، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است.

سیاست ها و توانمندی های شرکت

  1. توزیع با کیفیت و فرگیر دارو در کلیه استانهای کشور.
  2. تلاش در جهت رشد و افزایش توانمندی های مستمر و متوازن شرکت به منظور خدمت رسانی به سلامت و بهداشت هموطنان در سراسر کشور
  3. داشتن ناوگان حمل و نقل مجهز به سیستم های برودتی و کنترلی روز، در جهت توزیع سریع و متناسب با اصول و ضوابط استاندارد.
  4. تجهیز و استاندار سازی انبارهای شعب و مرکزی مطابق با اصول و GSP مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی.
  5. آموزش کارکنان شرکت به عنوان ارزشمندترین منابع و سرمایه شرکت در جهت افزایش توان علمی و عملی و بهبود مستمر کیفیت خدمات.
  6. استفاده از سیستم های نرم افزاری جامع و کارامد و استفاده از تبلت توسط فروشندگان به منظور سرعت در ارسال درخواست خرید و جلب رضایت مشتریان.
  7. ارتباط مستمر و مفید با ذینفعان از جمله تامین کنندگان.
  8. راه اندازی وب سایت شرکت جهت ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به بازدید کنندگان و مشتریان و تامین کنندگان به صورت آنلاین.
  9. استفاده از کلیه امکانات و تجهیزات فوق الذکر و منابع انسانی کارآمد به منظور رشد فروش و حضور موثر و گسترده در بازار دارویی کشور.

 

دریافت فایل کاتالوگ شرکت

خط مشی دارو گستر نخبگان

دارو و فراورده های دارویی به عنوان یکی از بخش های پروسه درمان نقش بلا عوضی را در تامین سلامت جامعه ایفا مینماید.این شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود و با بکارگیری و بهره مندی از دانش و فناوری روز نو آوری و نیروهای انسانی کارامد و متخصص می کوشد تا با رعایت استانداردها و همچنین ضوابط حفظ سلامت مردم از جمله پیشگامان صنعت دارویی کشور باشد.

 

چارت سازمانی

شرکـت پخش داروگستر نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد.این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و ز شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی درفعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ رسما آغاز نمود. این شرکت با بهرهــمندی از پرسنل کارآمد و توانمد در دپارتمانهای مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از تد از پرسنل کارآمد و توانمد در دپارتمانهای مربوطه پرسنل کارمدمدیـــــریت روز ، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است..

افتخارات

شرکـت پخش داروگستر نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد.این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و ز شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی درمدیـــــریت روز ، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است..

 

1

 

انجمن شرکت های صنعت پخش ایران گواهی عضویت

پیرو این گواهینامه شرکت پخش داروگستر نخبگان برای توزیع محصولات دارویی با نوع فعالیت پخش سراسری به عضویت این انجمن پذیرفته شده است.

 

2
تمدید "مجوز فعالیت" شرکت پخش فرآورده های سلامت محور داروگستر نخبگان

"آئین نامه تاسیس و فعالیت شرکتهای پخش فرآورده های سلامت محور"

این آیین نامه به استناد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی مصوب سال ۱۳۳۴ و اصلاح‌ ها و الحاق‌های بعدی آن و بندهای ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ ماده یک قانون تشکیل و وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مصوب سال ۱۳۶۷ تصویب می‌شود.

iph

 
حضور در نمایشگاه بین المللی ایران فارما

"اعطای لوح تقدیر از طرف جناب آقای دکتر کبریایی زاده بمنظور حضور پررنگ در نمایشگاه بین المللی ایران فارما "

دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت داروسازی با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه تولید دارو، تولید مواد اولیه و مواد موثره، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران برگزار  شد.