۷ منطقه بشدت آلوده تهران

امروز که زمستان به روز چهارم رسیده، هوای تهران در وضعیت قرمز قرار گرفته است؛ ۸ منطقه قرمز هستند که یکی از آنها کم مانده به اضطرار برسد؛ منطقه ۴ با عدد ۱۹۴.

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرده است در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز، هوای تهران برای همه گروه‌ها ناسالم بوده است؛ ۱۵۲. اما ایستگاه‌های سنجش، در همین ساعت اوضاع وخیمی را گزارش می‌کنند؛

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-24 05:40:28Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

همانطور که در نقشه سایت جهانی کیفیت هوا می‌بینید، منطقه ۴ در شرق تهران با داشتن بدترین هوای پایتخت و با عدد ۱۹۴ در آستانه اضطرار قرار گرفته است، پس از آن دانشگاه تربیت مدرس قرار دارد با عدد ۱۷۳؛ مرز منطقه ۲ و ۶ در محدوده گیشا. رده سوم مشترکا برای شهرری در جنوب تهران و دانشگاه شریف در جنوب منطقه ۲ است؛ ۱۷۱. 

در جایگاه چهارم شادآباد در منطقه ۱۸ جا خوش کرده است با عدد ۱۷۰، سپس ستاد مدیریت بحران در منطقه ۷ با عدد ۱۵۹، منطقه بعدی، پیروزی است با عدد ۱۵۵ و جایگاه بعدی متعلق به شهرداری منطقه ۱۰ در ضلع جنوبی خیابان آزادی است با عدد ۱۵۱. 

دو منطقه هم حداقل در محدوده ایستگاه‌های سنجش، هوای پاکی دارند؛ منطقه ۱۶ و ۱۹.

دیدگاه شما

0

دیدگاه

ارسال دیدگاه